Eski Facebook Chat – Old Facebook Chat

Facebook kendisini geliştirmeye devam ederken bir yandan da insanların alışkanlıklarını bozuyor. Facebook sohbet (chat) sistemini kullananlar yaklaşık 1 haftadır acılar içerisinde kıvranmaktalar. Bunun da sebebi yeni geliştirilen ve bütün arkadaş listenizi sohbet çubuğunda gösteren sistem. Eskiden kimlerin online veya offline olduğunu görebiliyor, ona göre sohbet edebiliyordunuz. Yeni geliştirilen sistem ise Facebook’un yenilenen mesaj sistemiyle entegre çalışıyor. Siz chat ekranından yazarsanız ve o kişi chat bölümünde online değilse mesaj olarak yazdıklarınızı okuyabiliyor. Fakat siz kimin online olduğunu ise kolay kolay göremiyorsunuz.

Siz de yeni sistemden sıkıldıysanız size bir çözümümüz var:

1) Öncelikle Facebook’a giriş yapın.
2) Sonra tarayıcınızda yeni bir sekme açın
3) Yeni sekmenin adres çubuğuna http://www.facebook.com/presence/popout.php adresini yazın.
4) İşte size old-style facebook chat ekranı.

Bunu sürekli tekrarlamak istemiyorsanız verdiğimiz adresi kısayol çubuğuna kaydedin. Böylece daha çabuk erişebilirsiniz.

Bu sistemin tek kötü yanı Chat ve Facebook ekranları aynı anda görüntülenemiyor. Fakat onu da araştırıyoruz. Şimdilik idare edin. :)

“Eski Facebook Chat – Old Facebook Chat” için 6 yanıt

  1. Избавит от грибка всего за 20 дней и не допустит повторного заражения, благодаря комплексу из натуральных масел и лекарственных растений.
    Наш сайт: https://ljvgzmqd.morningeverning.com

  2. Избавит от грибка всего за 20 дней и не допустит повторного заражения, благодаря комплексу из натуральных масел и лекарственных растений.
    Наш сайт: https://ljvgzmqd.morningeverning.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.